חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

שטיחים למרפסת – האם דשא סינטטי ודק Out?

שטיחים למרפסת – האם דשא סינטטי ודק Out?

שטיחים למרפסת

זה כבר לא בשוליים שטיחים למרפסת, מזמן לא! הבית מזמן יצא החוצה וכבשנו את המרפסות ובענק. ממרחב שהכיל עשרות עציצים ואדניות עם מגוון צמחים או גלשן ומתלה כביסה מתקפל.

הפך המרחב המרפסתי מגינה אורבנית לחדר נוסף וחלק בלתי נפרד מהבית.

 

הבחוץ הוא הבפנים החדש

משבר הקורונה האיץ תהליך שממילא החל כבר קודם לכן, אבל אם לנתח מעט יותר לעומק את העניין, ההאצה באה או פרצה בעוז לא רק בהיבט גנני,

זה עבר מגרניומים ופטוניות למסכי טלויזיה ענקיים, לבריכות, למזרקות, למטבחי חוץ, לחדרי כושר, קירות טיפוס ובעצם החלל הזה בפרק זמן קצר ביותר הפך למרחב מעוצב בו משקיעים יותר מאשר בתוך הבית.

לתוך כל הדבר הזה נכנסו, איך לא?! שטיחים למרפסת! ללא ספק אחת ההפתעות המרעננות והמשמחות בתחום. במידה רבה השטיחים שברו כאן קבעונות מחשבתיים.

שטיחים למרפסת
קרדיט לתמונה – לוח פינטרסט הבא

אם היינו עד כה "נעולים" על דק מעץ או דשא סינטטי, הנה באו להם השטיחים ובהינף מרבד צבעוני ופורח או משובץ ושמייח שדרגו את המרפסת ב 0 מאמץ! פשוט ככה.

 

שטיחים למרפסת במקום צמחים

או כתוספת להם. זה מזכיר במידת מה את עניין ה מים בטעמים או מים בנגיעות. קחו מרפסת קטנה או ענקית, רובן אגב תמיד "מוגשות" לנו בגווני אפור / שחור… מצ'עממים וקודרים,

לתוך המרחב הזה תזרקו שטיח חי וססגוני, שניה אחרי נחיתת המרבד על רצפת המרפסת מתחילים הקסמים. במידה רבה שטיחים למרפסת הם כמו תמונה של קנדיסנקי וסילי על קיר הסלון.

שטיחים למרפסת
קרדיט תמונה ללוח פינטרסט הבא

 

סט מחשבות התנגדות אוטומטיות

שמציף נושא כמו שטיחים למרפסת. 'אצלי הכל מלא אבק – השטיח יספוג הכל לא כואב הלב?' או 'מה עושים כשיורד גשם? נצטרך כל פעם לגלגל ולהכניס פנימה?'

אין ספק שבהקשר של שטיחים במרפסת, החסמים הטבעיים צפים ועולים אבל יחד עם זאת צריך לזכור שאלו הם שטיחים שמיועדים לתפוס אבק ולהישטף במים ובקיצור הם עמידים כמעט לכל תנאי מזג אוויר.

כמו תמיד המוח האנושי והטכנולוגיה הביאו אותנו לפריצות דרך וליכולות לפתח ולייצר שטיחים מחומרים עמידים לתנאי מזג האוויר הקשוחים בארץ ובכלל בעולם.

הקהל דורש, המפתחים יוצאים לדרך ומוצאים פתרונות. חלק מהשטיחים תוכלו אפילו לקחת לקמפינג. חלקם יוצרו על בסיס התפר שבין המחצלת והנרגילה לחוף הים לבין שטיח פאר למבואת קבלת האורחים אצלכם בלובי.

 

שטיח אחד במקום 120 עציצי גרניום

או בנוסף?

מצאתי באמזון כמה שטיחים שעיצובם ריתק אותי. כמובן שישנם עוד מאות דגמים, איכויות וכד' לבחור מתוכם. חלקם אני מניח לחלוטין מוגדרים כ מחצלות פיקניק אבל היי…

מי אמר ששטיח צריך להיות מקופל רוב הזמן בתא המטען של הרכב? בשביל מה יש לנו מרפסת?


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *