חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

אדנית לפרגולה – יש דבר כזה?

אדנית לפרגולה – יש דבר כזה?

אדנית לפרגולה

יש דבר כזה?

וואללה יש דבר כזה אדנית לפרגולה. ת'שמעו , אם יש משהו שאני ממש אוהב לעשות זה להסתובב בתערוכות גינון ביתי בעולם ולנבור, ממש לנבור בין הדוכנים השונים. בזמן הנבירה, לא מעניין אותי המותג או ארץ המוצא, כלום!

מעניין אותי רק לזהות עציץ חדש שעוד לא ראיתי קודם, או למצוא למשל עציץ מוזר, או כזה שפותח לטובת ייעוד מסויים ולחשוב על שימוש נוסף אחר עבורו.

 

זה בדיוק מה שקרה לי

עם המוצר הבא

הפעם זה קרה כאן בארץ באולם התצוגה של חברת אלמי. בוקר יום שישי, ערב חג ראש השנה טרום סגר קורונה אני ניגש לעשות סיבוב. לאלמי שהיא תכל'ס "מפלצת ייצור אדניות" תמיד יושבת וממתינה לי איזו הפתעה שמישהו בטעות או שלא  הניח על רצפת אולם התצוגה.

בקיצור, תוך כדי סיבוב נבירה בהובלת הילה המקסימה שמנהלת את האולם ביד רמה ובמקצועיות, אני מזהה בזווית העין את הדבר הבא… אגב האדנית המרובעת במרכז היא רק המחשה לכיוון אליו אני דוחף, כבר תגלו מהו 🙂

מסתבר שה פינות הללו בפועל היו חלק מקיט אדניות שלם שפותחו ויוצרו לטובת מרפסות כדי שניתן יהיה 'לעטוף' את כל המרפסת לאורך כל הפאות שלה תוך יצירת רצף צמחי.

ה פינות שאתם רואים בתמונה יועדו להתחבר לאדניות ישרות. אממה? הפיתוח היה יופי, הייצור גם, אבל בסוף נמכרו רק האדניות המלבניות שקישרו בין הפינות, כפי שעיניכם רואות בתמונה.

אבל מה עושים רק עם פינות?

או שאלה טובה.. ברור לי ש האדניות הללו חיכו לי ואני להן, תכל'ס. לעצמי אמרתי, רגע למה פינות? ומה עם לנצל הפינות לחברן יחדיו ובעצם ליצור ריבוע ובכך לעטוף עמודים של פרגולה למשל, או כל עמוד או אלמנט אחר ולשתול בהיקף האלמנט שבא לכם נגיד מעט לטשטש או סתם להדגיש והופ…

קיבלתם גינה היקפית, אבל חכו לקסם וליתרונות של העניין הזה,

אז ככה:
במוצר הזה כל פינה היא הרי יחידת או תא אדנית בפני עצמו. זה אומר שניתן ממש להקצות לכל 'אדנית פינה' שכזו, משפחת צמחים מסוג אחר.

למשל, פינה פורחת עונתית, פינת צמחי תבלין, פינת צמחיה רב שנתית זקופה ופינת פקעות. בעצם השילובים הם אין סופיים, חגיגה של ממש! רוצים להקיף העמוד בצבע פרחים אחיד?

 

רוצים לשחק בגבהים לאורך העמוד?

מי עוצר אתכם?! רוצים ליצור מגדל פורח לכל גובה עמוד הפרגולה? תלו 4 זויות על כל צלע של עמוד או מדפים, כמו זוויות של מדפים והניחו על גבי הזויות את מעטפת האדניות הזה: שתלו בתוכן צמחיה משתרעת ויצרתם מפל. אין סוף בקיצור.

מידות מחירים וככה שתהיה לכם תמונה מה ומי מתאים למה ולמי.

 • מידות מרובע פנימיות
  37*37 ס"מ
 • מידות מרובע חיצוניות
  74*74 ס"מ
 • עומק אדניות
  17 ס"מ
 • רוחב אדניות
  15 ס"מ

כל פינה תכיל בקלילות 4 עציצים בגודל 12 כלומר סט שכזה יכיל בקלילות 16 צמחים… כן כן!

צבעיםאדום, אפור, בורדו, ורוד, טורקיז, טרקוטה, ירוק בהיר, ירוק כהה, ירוק ליים, כחול, כתום, סגול, פוקסיה, צהוב.

כלומר אתם יכולים לשלב צבעים למעין 'סלט' בלאגן או להגדיר צבע אחיד, מה שבא לכם.

כמה זה עולה ואיפה קונים?

 • 10 שקלים לפינה
 • 5 שקלים ל'קושרת' – ה'קושרת' היא האביזר שמחבר חזק, צמוד ואסטטי פינה לפינה.

דהיינו

סה"כ 60 שקלים לסט קומפלט שכזה וזאת לפני שמימשתם הנחה של 10% באולם התצוגה עם שובר ההנחה אותו תורידו כאן.

בהצלחה

תתחדשו

תיהנו ושתפו בתוצאות

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *