שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

אדנית לעגבניות

האם יש דבר כזה 'אדנית לירקות'?

סוף סוף משהו שתומך בשיחי ירקות שמתפשטים ומשתרעים.

כי לכאורה ניתן לגדל כמעט כל ירק באדניות, אבל רק לכאורה. ישנם מקרים בהם נדרשת תשומת לב לפרטים קטנים ואני חושב שהפעם מצאתי את האחת …


אדנית ירקות כולל תמיכה במגדל

קחו עגבניות למשל, זה באמת תענוג לגדל אותן, ובעיקר כל כך קל פשוט (מאמר שכתבתי על איך וכמה זה קל) אבל די מיד איך שהשיח מתחיל צימוח, הופ.. הוא נשכב על שפת האדנית כי כך אמא גרביטציה החליטה.

ואז מתחילה התרוצצות בחיפוש אחר רשתות, שבכות, קשירות שרק פוגעות בצמח ועוד ועוד… והנה זה בא, למעלה בתמונה, ומציע פיתרון פשוט כל כך. אדנית ירקות עם מגדל מתכת להדליה, כלומר תליה וטיפוס.

 


גילוי נאות

לא הזמנתי את המוצר הזה ולא בחנתי אותו עדיין, אבל את אין מצב שאתעלם מהרעיון ושלא אציג אותו כאן.

כאשר אדנית מגיעה כבר עם התקן שתומך בצימוח, מונע שברים, מקל על גישה שלנו לטפל בשיח ומעבר לכל נותן לנו תחושה אמתית של חקלאי המגדל עגבניות בחממות 🙂 זה באמת עושה הבדל, חגיגה ממש.


 

אילו עוד ירקות ניתן לגדל ב

אדנית לירקות?

בגדול כל הירקות שמשתרעים או נשפכים או מטפסים יוכלו ליהנות מאד בקונספט הזה, ירקות כמו פלפלים, חצילים, מלפפונים, קישואים. חלק אולי יהיו מעט כבדים אבל זה לא שנפיק עשרות (הלוואי שכן) אשכולו ירק.

יותר אין צורך לקשור גזעים וענפים עם חבלים רק כדי לתמוך בענף מלא עגבניות.

הרי ממילא ניתן לגדל בכל מיכל שכזה לא יותר מסוג ירק אחד. אז אם נחליט על גידול פלפלים, עגבניות וחצילים למשל? נזדקק ל 3 אדניות ירקות שכאלו ואנחנו מסודרים.

אז הנה המוצרים

סידרתי אותם כמובן לפי מחירים, מהזול ליקר. אם זו ל פעם ראשונה, הייתי מתחיל מהאדניות המעט יותר גדולות ורק מיסה אחת.


האדניות הגדולות באופן טבעי יציבות יותר, העציץ העגול והיותר קטן יש לדעתי צורך לעגן אותו, או לקבע כדי שלא ייפול. לפחות ככה נראה לי, בקיצור נסו ושלחו תמונות לקבוצת מרפסות.

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *