פתרונות אחסון למרפסת

איזה ארגז אחסון מתאים למרפסת

0

ארגזי אחסון למרפסת

נכנסתם לדירה חדשה, פרקתם ארגזים ויומיים אחרי הפריקה מגיע החלק שבו המרפסת הופכת לחדר אחסון מס’ 2 אחרי הממ”ד.

חלפו מס’ שבועות של התארגנות ואז מגיע השלב הבא –‘יואו מאמי, אנחנו חייבים לסדר ולארגן את הבלגן במרפסת ולדאוג גם לעניין הצמחים“. 

 

ארגזי אחסון קודם

צמחים בסוף

למה ככה?

לפני שאתם רצים לקנות עץ לימון או אדנית עם תבלינים… תעשו תכנון למרפסת. קחו נייר ועט וציירו איפה יושב מה? כאן ריהוט גן, שם ארגז אחסון לאביזרים וחפצים וכו’..! רק כשתהיו מגובשים על האזורים במרפסת אותם ‘תיישבו’ באוכלוסיית ה’דוממים’, אז ורק אז גשו לתכנן את המרפסת שלכם.

למה ככה? כי צמחים ואדניות תופסים מקום ואם תתחילו עמם, בטח עם ההתלהבות שהגעתם סוף סוף לשלב הזה, פתאום תגלו שהדברים הבסיסיים כמו ‘ארגזי אחסון’ ו ‘ריהוט גן’ נותרו ללא מקום.

ותכל’ס? תכל’ס הדבר הראשוני והבסיסי ביותר למקם ולתת עליו את הדעת הוא ‘ארגזי אחסון למרפסת’.

 

למה ארגזי אחסון למרפסת

הם הדבר הראשון בתכנון?

כי בואו נודה על האמת, לרובנו כולל אותי  יש ‘אוסף של שטויות’ שצברנו ושאנחנו לא מוכנים לזרוק ואין לנו באמת מקום לאחסן אותו.

בנוסף במרפסת יש צורך אמתי לאפשר אחסון לאביזרים נוספים כמו: אביזרי גינון, עציצים, מזמרה, משפך, כריות, כיסויים לריהוט הגן ובקיצור, ציוד שאין לנו מקום ו או רצון לאחסן בתוך הבית.

גם רהיט וגם ארגז אחסון ביחידה אחת – אני חושב שיש כאן הברקה בהיבט התכנון וההתאמה למרפסת הישראלית. 

 

בכתר חשבו על הכל!

ההתאמה של המוצרים הללו למרפסת הישראלית ולאופי הקהל הישראלי הן בהיבט של אקלים קשוח, אנחנו הצרכנים שלא ממש יודעים לשמור על ציוד, היכולת לשטוף ולנקות בקלות, קלות הנשיאה והזזה, עמידות החומר, העלות האטרקטיבית והיכולת להרכיב בקלות תוך מס’ דקות וליהנות ממוצר שהוא גם רהיט וגם כלי לאחסון אוסף ה’שטויות’ שצברנו, היא ללא ספק מענה שלם ומשתלם לנו בעלי המרפסות ולא רק.

דוגמה נוספת לשילוב של רהיט שהוא גם יחידת אחסון חוסכים מקום רב ומאפשרים להשאיר מרחב המרפסת נקי מאביזרים וחפצים שלא מצאנו להם מקום לפני כן.

 

יש דגמים נוספים?

יש המון דגמים נוספים – היכנסו לדף הבא וקבלו ‘קוד קופון’ הנחה מחברת כתר

ועוד הפתעה קטנה על הדרך לנו חובבי הגינון במרפסות. רמז בתמונה למטה 🙂 


תגובה

Your email address will not be published.