חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

איך גודל מיכל שתילה משפיע על מראה הגינה במרפסת?

איך גודל מיכל שתילה משפיע על מראה הגינה במרפסת?

מדוע מיכל שתילה גדול

=

פוטנציאל לגינת מרפסת מרהיבה?

לפני שאגע בהרחבה בהקשרים של 'מיכל שתילה גדול והצלחת הגינה' אני פשוט חייב לפרגן לטל זאבי – המייסד והבעלים של Happy Balconies. כל התמונות שמיד תראו הן פרי מוחו ידיו ויכולותיו של איש המרפסות היקר הזה, חבר ובעל מקצוע בחסד.

מניח שרובכם מבין או מכיר בעובדה שכאשר יש יותר מקום לשורשי הצמח, כך הוא יכול לממש הפוטנציאל. רוצה לומר, יותר מקום לצמח = ניראות אחרת.

לטובת העניין ארחיב אפילו עוד קצת. אם תביטו בתמונות פאר היצירה של טל זאבי, תוכלו לראות שלא זו בלבד שהניראות מרהיבה, אלה שימו לב לעובדה שבכל מיכל תמהיל הצמחים הוא רחב ועשיר.

בעצם, אם לשנן את ה'מנטרה' שאני נוהג תמיד לסנן, 'כל אדנית היא גינה'. אזי אין כמו התמונות הללו להוכיח העניין.

 

מיכל שתילה גדול?

אבל אין לי מקום במרפסת?

 

האמנם? אין לכם מקום?

בואו ננתח רגע את התמונה הבאה. נאמר שהמרפסת שלכם אכן קטנה. עכשיו מקמו באחת מפינות המרפסת מיכל שתילה אחד (כמו זה הפינתי שבתמונה), או בעצם בודדו לרגע את כל המיכלים שבתמונה והשאירו רק את הפינתי. מה קיבלתם? כפיים! גינה שלמה במיכל שתילה אחד! כל כך פשוט, כל כך יפה, כל כך מתאים בול למרפסת הקטנה שלכם. המסר הוא בסופו של דבר די פשוט, בכל גודל מרפסת, בכל מצב, תמיד תוכלו למקם מיכל שתילה אחד יחסית גדול, לשתול בתוכו מספר ומגוון רחב של צמחים ואפילו בצפיפות ולקבל תוצאות מרהיבות מבלי להקיף את כל המרפסת בעשרות עציצים קטנים למשל.

 

 

מיכל שתילה אחד

עולם ומלואו

אלך אפילו עוד צעד בדרכי לשכנע אתכם ש'גינון במרפסות' נכון שיתקיים במיכלים גדולים. ליד איזה גודל או יותר נכון גובה מיכל שתילה יהיה לכם נח יותר לשבת ולגנן? להחליף פרחים? לשתול? ליד מיכל שניתן לקרב אליו כיסא ושיהיה בגובה שלכם אליו תוכלו לגשת בנוחות, או למיכל ששוכב על הרצפה וצריך להתכופף אליו או אפילו לשבת על הברכיים?

עניין השימוש במיכלי שתילה גדולים בגינות מרפסת, רחב הרבה יותר ומעבר למה שניתן לדמיין.

בקישור הבא תמצאו מאמר על איך יצרתי גינת מרפסת ב 4 מיכלי שתילה ו 4 צמחים בלבד.


טל זאבי – כנסו לאתר שלו, פנו אליו, איש יקר כבר אמרתי, מפריח מרפסות אמיתי.


בהצלחה

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *