חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

מה כדאי לשתול באדנית הזו?

מה כדאי לשתול באדנית הזו?

אתם מראים לי עציץ ושואלים

'מה כדאי לשתול'?

ואני משיב לכם בחזרה, 3 אפשרויות לבחור מתוכן 🙂 קסום לא? הרעיון הוא כזה. נאמר שכבר רכשתם אדנית או כד והם עומדים במרפסת ריקים, כלומר עדיין לא מימשתם ושתלתם בתוכן.

או

יש לכם כדים ואדניות קיימים ושתולים ואתם רוצים ליצור שינוי / להתחדש. אני יכול לעזור לכם בפשטות בצורה הבאה, אתם תמלאו את הטופס אליו מיד תגיעו בהמשך, ואני אשיב לכם עם 3 אופציות לבחירה.

 

מה תקבלו ממני?

כך זה ייראה אחרי שתרכשו במשתלה אחת מ 3 אפשרויות השתילה ששלחתי לכם 🙂

לשאלה שלכם 'מה כדאי לשתול?' בעצם, אני משיב לכם רשימה המכילה:

  • מה לרכוש? סוגי צמחים
  • גודל הצמחים – עציץ 12 / מיכל 10 ליטר וכו'..
  • כמות צמחים – כמה מכל סוג
  • סדר שתילה במיכל בו אתם מתכננים לשתול.

כל זה כפול 3

כדי שזה יקרה אני זקוק מכם לדברים הבאים – ראו הטופס למטה בהמשך, אחרי התמונה.

אז מה כדאי לשתול,

וכמה זה עולה?

זה יעלה לכם 350 שקלים בלבד! לכן תקבלו 3 אפשרויות שתילה לבחירה. כי אם תחשבו על זה רגע, בפועל תקבלו רשימה ל 3 אדניות או 3 כדים.

הבנתם? יופי! אז 350 שקלים עבור 3 אדניות או כדים שזה כאילו הייתי אצלכם במרפסת ואף הלכנו יחד למשתלה ובחרתי עבורכם את הצמחים, את גודלם והנחתי אתכם איך לשתול ובאיזה סדר בכל אדנית, זו חגיגה.

מלאו פרטי הטופס ותפסיקו 'לשבור' תראש עם מה כדאי לשתול? אגב אם אתם זקוקים שאתכנן לכם את כל הגינה במרפסת, היעזרו בקישור הבא ונדבר.

 

משהו אישי

 

אני מקבל עשרות פניות בממוצע בשבוע בסגנון של 'מה כדאי לשתול?' או 'על מה אתה ממליץ'? אלו שאלו שאני לחלוטין מבין מהיכן מגיעות מצד אחד.

מצד שני אלו שאלות מאד כלליות ואני ממש רוצה לעזור ולתת מהידע שלי אך באותה נשימה כל שאלה כזו דורשת התייחסות הרבה יותר רחבה.

בגינון לעיתים נדמה לאנשים שהמענה לשאלות הוא קצר וקל.. לצערי לא כך הוא!

לפני מס' ימים יצר עמי קשר בחור צעיר ונמרץ וביקש שאסייע לו בתכנון המרפסת אותה הוא רוצה ליצור במו ידיו. הוא ביקש ממני רק 'כמה טיפים' 🙂

מודה, זה שיעשע אותי מאד – ניסיתי לחשוב לעצמי מה זה בכלל 'טיפים' בעולם הגינון. איזה "טיפ" אני יכול לתת לאותו בחור שבאמת יעזור לו? להשקות כשצריך? לדשן כשצריך? לשתול רק צמחים ש'מתאימים' לתנאים אצלו, אבל כאלו יש 1750 בערך.. אז איזה 'טיפ' אני יכול לתת לו?

מסתבר שאף טיפ. גינון דורש התייחסות רחבה, מעמיקה ואחרי 25 שנות ניסיון אני יכול לומר בקלות שאני למד כל יום בערך משהו חדש. טיפים? במסעדה.

שלכם

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *