אדניות בבתי קפה

0

אדניות בבתי קפה

שמתם לב פעם לאדניות בבתי קפה או פאבים בחו”ל? לי זה עושה חשק להיכנס ולהזמין 2 גרניום הפוך גדול עם דשן סויה ופעמיים סלט ורדים וקומפוסט. איפה התיסכול מהחלום הזה? מלעשות סיבוב בבתי קפה “נחשבים” בארץ ולראות מראות מהסוג הזה>

אם כך זה נראה? אין סיכוי שאקבל סלט ורדים בקומפוסט.

בעל בית קפה נחשב שלום – או שתעיף את המונומנט הזה, או שתעיף אותו, אחד מהשניים. אני מתבייש בשביל העץ

הייתי אומר שה’דבר’ הזה בתמונה למעלה הוא הכי קרוב לקציצת ירק, אם להישאר בעולם המזון.

אדניות בבתי קפה

למה זה נראה ככה?

לא עושה הכללות ובוודאי לא ‘מוחק’ שוק שלם, אבל אם בעלי בתי הקפה היו מתקצבים מתכנן/ת נוף כולל אדניות / כדים וצמחיה כחלק בלתי נפרד מהקמת בית הקפה, זה לא היה קורה.

איפה האבסורד? שע”פ רוב, המקום בו אנשים יעדיפו לשבת הוא בחוץ על המדרכה, מוקפים בירוק כדי להרגיש עירוניים עם רגל בג’ונגל או בכפר. במציאות, זה לעתים קרובות נראה כמו בתמונה למעלה. זה בהחלט יכול וצריך להיראות אחרת כמו בתמונה הבאה.

בית קפה מסעדה ללא קרדיט – הבלם ם מזהה מוזמן לשלוח לי השם ואדאג לציין בשמחה –

אפשר כמובן לדבר על טעם וכו’… אבל בשורה התחתונה בבית הקפה הנוכחי בו צילמתי התמונה כאן מעל(סליחה שאין קרדיט’ פשוט לא טרחתי להביט על השם) מתייחסים או מבינים אחרת את החשיבות של המרחב הזה.

האדניות בבתי קפה

מעט השראה מהעולם

אולי אחרי התמונות הבאות המצב ישתנה?

תודה לליז טרקניסקי על התמונה

אני בעצם טוען שהמרחב בו אנשים יושבים בבתי קפה הוא בעצם ה מרפסת ב- ה הידיעה! ואם זו המרפסת של בתי הקפה, מסעדות, פאבים וכו’… אין שום מניעה להגיע למראות כאלו במחוזותנו. כמו תמיד זה עניין של תרבות, או פשוט רק מעט תשומת לב.

התמונה למעלה בהחלט אינה של בית קפה, אבל אין לי ספק שניתן להזמין כאן סלט הורטנזיות וקקטוס מאפה.

או במילים אחרות, הראו לי איך נראית הצמחיה בסביבת בית הקפה ואומר לכם מה בתפריט. צמחיה בתוך בתי הקפה או מחוצה להם היא בכל הכנות הכרח. צמחיה היא משהו שמנעים ומרכך את האווירה ללא כל מאמץ. תוכלו לקרוא עוד על השפעתה של צמחיה על צמיחת העסק.

אפשר חשבון בבקשה?

 

תגובה

Your email address will not be published.