חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

מתכון למשפחתיות פורחת

מתכון למשפחתיות פורחת

מבצע מזמרה  ב Black friday

עבורי כל מה שאני מצליח לרכוש בחג הרכש של סוף השנה זה הישג עצום. חג הרכש זהו פרק הזמן המתחיל ב Black friday עובר דרך Super saturday, ומסתיים איפה שהו ב Cyber monday, זמן בו בנות הבית דורשות ממני הבנה, סבלנות והגדלת מסגרת אשראי זמנית עם אפשרות לחריגה, העניין הוא שזה אני שמתעורר לאחר מכן ב  Sunday bloody sunday עם סוג של Hangoverdraft לחגוג עם עצמי את 'חג המרושש'.

*הבטחתי להן שיום אחד כל זה יהיה שלהן , איזו טעות ?! 

השנה גמלה בלבי החלטה שהפעם אני לא מוותר ויוצא למסע רכש משלי, השנה אני אראה להן מה זה?! יש לי חיבה עזה למזמרות, אותן אני אוסף ועליהן אני כותב במדריך שלי לגיזום צמחים. כתוצאה מכך בלילות אני חולם על מזמרה מיוחדת, כזאת שתשנה את פני העולם לעד :-).

אבל החלום איך לומר בסכנה משתי סיבות, האחת היא שכנראה לא יוותרו מספיק שקלקלים בחשבון העו"ש לאחר מסע הרכש של בנות הבית. השנייה, רק המחשבה על 'לעמוד בתור' למחשב כדי לחפש, למצוא, להשוות ולרכוש קליק קליק קליק גורמת לי לוותר, בהשוואה לתור הנ"ל משך זמן ההמתנה עד שיסתיים סבב המקלחות (החמאם הטורקי) היומי, עדיף.

מזמרה – זה כל מה שרציתי

זה לא ממש הוגן, הקרב אבוד מראש. אחרי שהבנות סיימו לרוקן את המערות של Alibaba  ושל עוד עלי אחד שהצמידו לשמו 'אקספרס' כי המשלוח יגיע בשיא המהירות תוך 57 יום בלבד! תלוי נתיב שייט. לי נותר רק לאסוף את השאריות אבל היי… עכשיו תורי 🙂

הנה אני ניגש לאתר את מזמרת החלום. אל תצחקו, יש דבר כזה מזמרת חלום והיא אמורה להצטרף לאוסף של כל אחד גם הוא אינו אספן מזמרות. אמנם האוסף שלי הוא תוצר של התאמות לצרכים שונים בגינה אבל תכל'ס בסוף הכל צריך להסתכם במזמרה אחת שתשרת אתכם שנים ארוכות ואלו הכללים בהן צריכה המזמרה לעמוד:

רוצים אדניות פורחות

תתחילו לגזום

 

  1. Keep it simple – מיד תבינו למה הכוונה.
  2. הכי קטנה וקומפקטית שתוכלו למצוא.
  3. מינימום רכיבים נעים או במילים אחרות – מתוחכמות.
  4. פלדת אל חלד (לא אל ח'אלד, זה לא מה שאמרתי).
  5. כזו שגם ילד בן 13 וסבתי בת ה 93 יכולים לתפעל בקלילות.
  6. איכותית – איכותית – איכותית ואל תתפשרו בעניין, כשתתחילו לגזום תבינו 🙂 .

בעולם המזמרות, היקרות אכן איכותיות ויחד עם זאת אין צורך לחפש משוכללות ומתוחכמות. לצרכים ביתיים בוודאי לטובת אדניות פורחות, אלו הצרכים ואלו הכללים. זה בהחלט עדיף לרכוש אחת איכותית מעט יקרה מאשר כמה זולות מדי שנה שנתיים. אגב אם מעט נכנסים לזה ולומדים על יתרונות הגיזום, זה הופך לעניין מאד ממכר, לחתוך זה טוב ולגבי מהי מזמרת החלום שלי? על כך בפוסט אחר.

טיפ: 'אדניות פורחות', הנשים בחיי שמלוות אותי ואת שיגעונותיי הן הן הגן האמיתי, אני יכול לקטר על תקציב למזמרה עד מחר, אבל במתנה הגדולה באמת כבר זכיתי 🙂

מכל המזמרות שברשותי, אני עושה שימוש בדגמים הללו כבר שני עשורים וכנראה גם אמשיך… 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *