חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

מתנות מגניבות לחובבי גינון ביתי

מתנות מגניבות לחובבי גינון ביתי

מתנות מגניבות לחובבי גינון ביתי

הכל התחיל לפני כמה חודשים, בהם חברי הקהילה המדהימה שלנו שאלו האם אני מכיר אתר שבו ניתן למצוא מתנות לחובבי גינון ביתי נלהבים.

מודה, אני תמיד חושב במושגים מקצועיים כמו מזמרות, חומרי הדברה או אביזרי קשי למטפסים וכו'… אבל בתור אחד שאוהב דברים מגניבים, מיד עליתי על הרכבת והתחלתי לחפש מתנות מגניבות לקהל חובב הגינון הביתי.

אז הנה כמה דברים סופר מגניבים שמצאתי, בניגוד כל יתר המאמרים שאני כותב, לא בחנתי אף אחד מהמוצרים הללו. רק ראיתי, ומיד חשבתי שתאהבו ולכן אני מציג אותם כאן. הכל כאן זול, מגניב וחלק ממש עם ערך.

לחיצה על כל אחת מהתמונות תעביר אתכם לעמוד הרכישה באמזון.

מוכנים למתנות מגניבות? בבקשה.


קטגורית המשוגעים לדבר


כמובן שלא חייבים דגים, אבל זו לחלוטין עומדת בקטגורית מתנות מגניבות לחובבי גינון ביתי. אל דאגה, לא נראה לי שהמשלוח מגיע עם דגים, הענין הוא שזו פעם ראשונה בה ניתן לראות איך שורשים צומחים וניתן לדעת מתי הגיע הזמן לחתוך אותם ולחדש תכולה 🙂 לחיצה על התמונה תעביר אתכם לעמוד הרכישה.


עוד אחד באותו סגנון של מתנות מגניבות עם חלון לים : -) התיכון. חשבתי לצרף לסט הזה חכה אבל העניין נראה לי יעורר זעם וככה, אז ארד מהעניין. תסתדרו מכאן לבד. לחיצה על התמונה תעביר אתכם לעמוד הרכישה.


קטגורית מכורים לגינון ולקפה


אהבתי, מאד! במקום חולצה שמעידה על השיגעון החדש שלי, אותה לעולם לא אלבש.. מאג המציג לכולם מי ומה אני… זה Cool – לחיצה על תמונה וזה… עורים לעמוד רכישה וככה.


קטגורית נוחות עצלנות וסתם טוב שיש…


זה לא קרש גיהוץ, זו כרית רכה קשיחה לאלו מכם שרוצים וממש בא להם לשבת על הברכיים ולגנן בכיף. כלומר אם יש לכם עציצים קטנים אז אין בעיה, אתם תמיד יכולים להרים אותם על השולחן, אבל אם יש לכם ממיכלי שתילה גדולים שלא ניתן להרים אותם.. הכרית הזו היא מצילת בירכיים. לחיצה על התמונה תעביר אתכם לעולם שכולו בריאות גננית.


שטיח כניסה לבית או שטיח לאמבטיה מבוסס הצהרת ההתמכרות שלכם או של חבריכם. בין אם לנגב רגליים או למנוע החלקה במקלחת או במטבח, מה שתמצאו כאן משעשע ומגניב למדי.. תמונה, קליק ואתם בחנות.קטגורית ילדים גינון וזה…


דב פנדה יונק מים מצלחת ומשקה את העציץ, בינינו… נראה לי שהמתצנה הזו מגניבה בעיקר עם רוצים להנביט זרעים עם הילדים בבית. Cool לגמרי… לחיצה על התמונה ותועברו לקנית המוצר.


אותו רעיון, דמות אחרת וצורת ישיבה מגניבה לגמרי, אין גבול לשטויות בחיי, אבל לפחות לשטויות האלו יש קצת ערך. אם החלטת לקנות, ספרו לי איך הגיבו הילדים? לחיצה על התמונה תעביר אתכם לרכישה.


קטגורית בעלי חיים 🙂


הדבר הבא הדליק אותי לגמרי, רק הרעיון בפני עצמו פשוט גדול. אגב נראה לי שגם לכלבים שחיים או מסתובבים הרבה במרפסת זה יופי של פתרון להתרעננות בימי הקיץ הלוהטים כאן. שלא לדבר על ילדים קטנים ש'יעופו' על עניין הלחיצה ויציאת המים… חגיגה. לחיצה על התמונה וזה.. כבר הבנתם


קטגורית חובבי גידול גלעיני אבוקדו בבית


דמיינו שאתם מפליגים בסירה שמצמיחה עץ אבוקדו. בתום ההפלגה יש לכם מטע שלם ופועלים שקוטפים ובקיצור, חסל סדר נעיצת קיסמי שיניים בגלעין לח תוך נסיונות ייצוב הגלעין בעל שפת כוס זכוכית. קבלו את הא Avossedo לחיצה, תמונה וזה… אתם כבר מתורגלים לעבור לעמוד הרכישה.


אמשיך לחפש ולהעשיר את עמוד מתנות מגניבות.

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *