חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

תַּעֲרֹובֶת גַּן

תַּעֲרֹובֶת גַּן

למה לסחוב כשאפשר פשוט לקחת?

זוכרים את המאמר על 'הסוד להצלחת גידול צמחים באדניות'? האמת יש שני סודות אבל הסוד הבסיסי הוא יכולת ניקוז המים מהכד או האדנית. העניין הוא שחלק לא מבוטל מהאנשים גם אם הם מודעים לחשיבות העניין, הרבה פעמים עניין משקל שק הטוף הרתיע אותם, ולכן השאירו את תחתית האדנית או הכד ללא שכבת איוורור וניקוז למערכת שורשי הצמחים.

עם יד על הלב, אני לחלוטין יכול להבין. אם אין לכם גנן או שתי ידיים חסונות למדיי, סחיבת שק טוף מהאוטו למעלית ומשם למרפסת זה עניין די מציק.

ואני? אני כבר שנים חולם על שיווק של שקי טוף במארזים קטנים שיתנו מענה לכל אחת ואחד קודם כל בהיבט של משקל אותו ניתן להרים בקלות בלי לחשוב פעמיים.

 

שק טוף?

לא,

מעכשיו שקית טוף!

שנית, אם רכשתם שתי אדניות קטנות ומצע שתילה אין לכם באמת צורך בשק טוף המכיל 25 ליטרים, לא באמת! וכמו תמיד, עמיר נחשון (חבר, איש יקר ומייסד חברת 'דשנית') הקשיב לקולות שלכם ולחלומות שלי ופתר את העניין.

קבלו את הקל שבקלים, החסכוני שבחסכוניים, שק טוף בנפח 10 ליטרים בלבד! קטן, יעיל, מועיל והכי מגניב, מגיע עם ידית נשיאה. תופיםםםם. לחיצה על התמונה ותחשפו לרשימת המשתלות בהן תוכלו למצוא את המוצר. תכל'ס לא תמיד נכון לנו דאבל מק רויאל, לפעמים מתאים לנו רק חצי טורטיה, לא?

לגבי שני ה'סודות' להצלחת גינון באדניות עציצים וכו'.. הכל יושב בסופו של דבר על שלשה דברים בסיסיים:

  1. השקיה נכונה – כך עושים זאת.
  2. ניקוז יעיל של מ ההשקיה – כך דואגים לזה
  3. שימוש במצע שתילה איכותי – כך בוחרים מצע שתילה

כן כבר שוחחנו על כך רבות. אתם יכולים לדאוג לצמחים מדהימים ממגדל צמחים 'אלוף עולם', לאדניות איכות יקרות ומערכות השקיה משוכללות. אבל אם לא תשקו נכון ומצע השתילה יהיה באיכות ירודה.. מה שווה כל ההשקעה?

מעכשיו חפשו שקית טוף ולא שק טוף 🙂

טוב אז איפה ניתן לקנות?

קבלו קישור עם רשימת נקודות מכירה של המוצר ושל מוצרי דשנית בכלל.

בהצלחה

שלכם

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *