חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

מעוצב דמוי אבן

אולם תצוגה לכדים ואדניות בעיצוב דמוי אבן

אולם תצוגה לכדים ואדניות בעיצוב דמוי אבן

כד מעוצב דמוי אבן

.אם יש משהו שאני נתקל בו, נאמר זאת בעדינות לפחות פעם ביום. זו בקשה להפניה למקום שניתן למצוא בו אדנית או כד מעוצב דמוי אבן.

מודה שאפילו אני חובב החדשנות והפלסטיקה עומד נרגש לא פעם אל מול איזו אדנית או כד מעוצבים בסגנון דמוי אבן.

מעוצב דמוי אבן
האדנית בתמונה היא יצירת מופת אחת מתוך מאות דגמים דמויי אבן של חברה מיוחדת שמה 'אבן חן'.

יש בעניין זה עם האבן משהו עמוק ובעיקר מאוד מרשים. כך או אחרת, מעבר לעניין הרגשי שיש לנו עם אבנים או דמוי אבנים, אני חושב שנכון יהיה להתייחס לנושא מהיבטים נוספים ולהבין אילו יתרונות נוספים יש למוצרים דמויי אבן.

 

 

מעוצב דמוי אבן

נשמע כבד…

זה רק נשמע כבד, אבל במציאות לא ממש. כלומר כן כבד יותר מפלסטיק, אבל קל יותר משמעותית מאבן אמתית. אמרנו 'דמוי' אבן ולא אבן :-).

מעבר לכך, עבורי כשאני שומע את המושג 'מעוצב דמוי אבן' אני מיד מדמיין 'כובד' בתחושה ולהפתעתי במקרה הבא זה לחלוטין לא כך.

מעוצב דמוי אבן

המוצרים אותם מיד אציג ואתם מכאן תצאו לפגוש אותם באולם התצוגה המרהיב שלהם כדי למשש ולהריח. כן יש להם ריח מיוחד וללא ספק את המבחר העצום, הגוונים הצורות והגדלים חייבים 'לראות בידיים'.

 

 

יתרונות

המוצרים שתפגשו במתחם התצוגה מיוצרים מתרכובת פוליאסטר אך מבלי להיכנס לשיעורי כימיה אסביר זאת באמצעות הנק' הבאות.

אטימות – אטומים לחלוטין למים ללא כל חשש מחדירת רטיבות לתוך הדפנות כמו שעשוי לקרות למשל עם חרס או טרקוטה שמשאירים כתמים בדופן החיצונית,

מעוצב דמוי אבן

חוזק ועמידות – בואו נאמר כך, אם לא דאגתם לחלץ בזמן את עץ הפיקוס ששתלתם בכד מהסוג הזה, מבטיח לכם שגם עץ הפיקוס לא יצליח לבקע ולשבור את דפנות החומר הזה. הם אינם מתפוצצים ו או מתבקעים כמו שעשוי לקרות בבטון למשל ואינם סופגים חום כלל.

מבחר גוונים – כפי שניתן לראות בתמונות הקודמות ולמטה בהמשך, היקף ומבחר הגוונים כמעט אין סופי. גם אם תחליטו שאתם רוצים כחול יווני סטייל או סגול פרובאנס? הכל הולך.

 

 

מה בעיקר קסם לי כאן?

שאין כאן 'פס ייצור' ואין כאן מפעל שמייצר אדניות. יש כאן סטודיו שמייצר את הכל באופן ידני. אבל הכל… אל דאגה, מלאי יש בשפע עצום, בכל זאת 'אבן חן' קיימים על ובתוך גגות, מרפסות, אולמות ומדרכות כבר 25 שנה. לא הולך ברגל העניין הזה.

IMG-20161214-WA0013.jpg

בנוסף, ניתן להזמין מראש דגם מסוים וידאגו לייצר אותו עבורכם תוך מס' ימים. או אם סתם בא לכם ליצור משהו מעוצב דמוי אבן והוא בכלל לא אדנית, לא תאמינו באיזו קלות יופק עבורכם פסל בדמותכם אותו תוכלו להציב על מעקה המרפסת, למשל…

רהיט – צריך להבין משהו. לפחות מנק' המבט שלי… בטח כשמדובר במרפסות. כד מעוצב דמוי אבן או עציץ דמוי אבן הם רהיט לכל דבר ועניין.

או כמו שאני תמיד אומר, זה לא הכמות זו האיכות. אין הכרח לעטוף ולצפות את כל המרפסת בעשרות אדניות וצמחים.

לעתים נגיעה קלה כאן או שם בוודאי עם כלים מהסוג הזה בשילוב צמחיה שופעת ועשירה, סוגרים פינה בקלות תוך השארת רושם שקשה להתעלם ממנו.


גילוי נאות – כאשר נעזרים בי במתכונת שבה אני מתכנן לכם את המרפסת ואתם מבצעים, האדניות של אבן חן הן החביבות עליי בתכנון בכלל כל הנק' והיתרונות שציינתי.


מה עוד? אל תתרשמו מגדלי האדניות והכדים שבתמונות. תוכלו למצוא בין היתר עשרות דגמים קטנטנים ובצורות שונות לחללים וצרכים שונים.

בקיצור תוכלו למצוא כאן הכל מהכל ולכל ייעוד ושימוש. אין כאן מושג כזה, "לא קיים" או "לא אפשרי", הכל ניתן והכל אפשרי. (דיברתי כבר על חלומו של כל מתכנן)

 

פרט טכני קטן וחשוב לסיום

כל מיכלי השתילה של אבן חן מיוצרים כאשר הם ללא חורי ניקוז. כלומר, תוכלו לבקש שיקדחו עבורכם בכל מקום שמתאים לכם או לבקש שיכינו עבורכם הכנה למערכת ניקוז מרכזית.

 

 

פרטי הגעה וקשר


כדי להגיע למקום פשוט לחצו כאן על הקישור ו וייז כבר יביא אתכם ליעד.

ממוקמים בהרצליה

פתוחים מידי יום בין השעות 10:00 ל 16:00 

ימי ו' כרגע סגור! 

לתיאום טלפוני, שאלות, התייעצות, כל דבר אחר, צרו קשר עם משה בן שלמה ע"י לחיצה על הקישור הבא


דף הפייסבוק של אבן חן

אתר הבית של אבן חן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *