חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

על גינות מרפסת נוער מדהים ויזמות –

על גינות מרפסת נוער מדהים ויזמות –

גינות מרפסת

נוער

יזמות

עכשיו תורכם! כן כן אתם,

מי שמכיר אותי יודע! יש לי תשוקה גדולה לחינוך, גינון ויזמות. לאלו נלווית חולשה ענקית לבני נוער. שנים עובד עמם, מולם, איתם, לצידם ולא מרפה.

בחודשים האחרונים אני מלווה באופן צמוד קבוצת נערים ונערות, מיזם מרגש מאין כמותו אשר הוקם ומובל ע"י מאיה – מאיה יקרה, רשות הדיבור שלך…


לחלום בגדול

שלום, שמי מאיה, בשנים האחרונות הדרכתי בפנימיית טוקאייר ועם סיום עבודתי בפנימייה חשבתי על פרוייקט יזמות עבור הילדים אותו אני עורכת במסגרת הפרקטיקום שלי בלימודים.

הפרוייקט יעניק להם מקום לביטוי עצמי, עבודה בקבוצה, יצירתיות וכלים נוספים בתחומי עיסוק שאינם מכירים- פיתוח מוצר, עמידה מול קהל, שיווק ועוד.

 

 

חזון הפרוייקט

 • מטרת הפעילות הינה לתווך לחניכים, בצורה איכותית, את העולם התעסוקתי והיזמות ובכך להעניק להם כלים משמעותיים לחיים לאחר סיום שהותם בפנימייה.
 • מעבר לתעסוקה החיובית שהחוג מייצר מתקיימים בו ערכים שהחניכים לא נחשפו אליהם בצורה מסודרת כמו מוסר עבודה, שיתוף פעולה, ערך כספי, רווח מול הפסד ועוד. כמו כן, החוג יכול להקנות להם כלים שיהוו קרש קפיצה להמשך חייהם ובתקווה להעברה בין דורית.

תוכנית הפרוייקט

 • בתחילתו ובמהלכו של החוג מונגש לחניכים ידע תיאורטי בכל הנוגע לחשיבה על מוצר, שיווק מוצר, הוצאות מול הכנסות, עמידה מול קהל, ניהול ולכך שהשמיים הם הגבול וכל אחד יכול לחלום בגדול. יחד עם הילדים, בחרנו ואנו כרגע בונים מוצר אותו נשווק במהלך השנה. במהלך החוג הילדים עוסקים בניהול העסק תוך ליווי צמוד בהכנת המוצר, ובשיווקו. השאיפה היא גם להצליח למכור מוצר מוגמר. כמובן, במידה ונצליח הילדים יהנו מכסף כיס בהתאם לרווחים ויראו שכר לעבודתם.
 • נעזרתי ואני ממשיכה להיעזר בהמון אנשים מדהימים בדרך, שהגיעו בשמחה רבה להתנדב ולהעניק לילדים מהידע שלהם בנושאים השונים – פיתוח וחשיבה על מוצר, המכשולים שבדרך, שרטוט המוצר, עמידה מול קהל, גרפיקה, שיווק. לא הייתי יכולה להרים את הפרוייקט בלעדיהם וכמובן המון תודה לאייל שתמיד שם לאורך כל הדרך.

לגבי הילדים, זה לא מובן מאליו לראות אותם מתמידים, משתפים פעולה, סבלניים לאורך התהליך, מעלים רעיונות ומתבטאים. כבר הצלחנו בגדול! והמון תודה למנהל הפנימייה, שנתן לי את המקום, האמונה וההזדמנות להצליח בפרוייקט.

בתודה מראש

מאיה שקד


 

חזרנו אליי

ראיתם את מאיה? הבנתם? יופי!

שורה תחתונה – אנו מחפשים נגר, עובד בעץ, אדם מוכשר או What ever שיכין עבורנו את ה – 'אב טיפוס' ללא עלות. למיזם נוכל לגייס הון, לבנות שיתופי פעולה, לחדור לשוק היעד ולהתקדם רק עם 'אב טיפוס'.

מה אני מבקש?

אנא הפנו אותנו לאלו אשר להם ידיים ולב זהב, המחוברים לכישורי בניה בעץ ולנתינה.

הבנתם, ראיתם, הפנמתם?

עכשיו תורכם לשתף, לזמן, לעשות ולגרום לנו להעיף את המיזם הזה הכי רחוק שניתן.

פניות וחיבורים המתאימים יש להפנות ישירות למאיה או אליי.

מאיה mayushke26@gmail.com

אייל Eyal@adanit.co.il

 

2 מחשבות על “על גינות מרפסת נוער מדהים ויזמות –”

 1. טוב אייל
  נתקלתי במיזם זה רק עכשיו, עד כמה הוא רלוונטי היום, והאם יש יוזמות חדשות?
  הוסיף כי בהכשרתי , גננית והנדסאית נוף וכיום מנהלת סטודיו בוטני בפרדס חנה במתחם אורוות האמנים שבחקלאי.
  אשמח להציע את ערכות השתילה וההשקיה ללקוחותי.
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *