חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

קִיר יָרֹק מוֹדוּלָרִי

קִיר יָרֹק מוֹדוּלָרִי

קיר ירוק.

הכירו את הדבר המגניב הבא בעולם גינות המרפסת. הנה עוד דוגמה שרק ממחישה כמה תחום המרפסות תופס תאוצה ובעיקר כמה דרישה יש מצד בעלי מרפסות לגנן את חלקת האלוהים הקטנה שלהם.

 

כן, בדיוק! וואו… איזה יופי. זה מה שיצא לי מהפה כשראיתי את הפלא הזה מול העיניים. תארו לעצמכם שפאה מסויימת מהמרפסת שלכם נראית כך? או אפילו רק קיר או מחיצה נראים כך? חלום אה? בעצם אחרי שמציבים את הדבר הנהדר הזה אין צורך להוסיף כמעט דבר לגינת המרפסת שלכם. הפתרון הזה הוא ממש בבחינת פתרון מלא.

 

'פרי מגדים'

חכו תראו מי עומד מאחורי

הרעיון, הפיתוח והביצוע


מאחר וזו פינת הפירגון, אז לפני ש'אצלול לעומק' ואסביר מה הם היתרונות של המוצר הזה, אומר רק שהוא פרי פיתוחו של אילן ערב – הבעלים והמייסד של חב' WOOD BOX המפתחת מוצרים ייחודיים, לתחום הגינון ופיתוח סביבתי.

אילן הקים וניהל את חב' הגינון "אילן נוי" מהמובילות בארץ לעיצוב גינות פרטיות, פנטהאוזים ובתי מלון. תכנן ועיצב את המרחבים הירוקים והסוויטות הנשיאותיות של רשת בתי המלון:- רשת הילטון, רשת דן ורשת קרלטון במשך 14 שנים. אה כן, וגם את רשת ארומה, קפה גרג, קפה הלל, גולדה, צ'וקה, מוזס, BBB, black, מקס ברנר, שגב, נאפיס, מקדונלדס, פיצה האט, סגפרדו, קפה לנדוור ועוד..

טוב נראה לי שהבנתם עם מי יש לכם כאן עסק : – )


פתרון שלם במוצר אחד

כשאילן החל לפתח את 'פרי מגדים' הנחו אותו הדברים עמם מתמודד כל בעל מרפסת וכמובן כבעל נסיון בתחום הוא כבר חשב מעבר לכך. אגב זוכרים את התמונה מתחילת המאמר? יופי, שפשפו עיניים ותיזכרו שוב..

מענה פרקטי לעניין פסיכולוגי – אישית אני כמעט לא מכיר בעל מרפסת ישראלי שלא מעוניין "להסתיר" את השכנים, בניינים או אתר בבניה, מיד עם כניסתו לדירה ויציאתו למרפסת. אז הנה לכם פתרון נפלא לעניין ההסתרות.

מענה פרקטי לעניין פיזי – במקום להתכופף אל עבר עציצים או אדניות קטנות שמונחות על הרצפה, לא יותר פשוט לקרב כיסא או פשוט לעמוד ולטפל בצמחיה בגובה העיניים? פרי מגדים ללא ספק פותר גם את זה.

מענה מקצועי לצורך גנני – כולם יודעים שכדי לקבל נפח ומראה צמחיה שופעת יש לאפשר לה נפח. רוצה לומר, עומק, רוחב ואורך תיבות השתילה ב'פרי מגדים' מאפשר לשתול הכל, צפוף, מלא, ולקבל את המראות הללו.

מענה יציב לרוחות לא יציבות – אותנו בעלי המרפסות תמיד מטריד נושא הרוחות. רוצים לעלות לגובה עם עץ או שיח, ושותלים אותו בכד רחב וכבד עלמנת ליצור יציבות. לאחר מכן קושרים את העץ למעקה או לקיר. במקרה שלפנינו אין עניין. צמחיה נמוכה בכל שלב בגובה אינה מהווה "מפרש לרוח'" ואז הכל נשאר תמיד יציב ובעיקר מתפתח נפלא ללא חששות.

מענה ירוק למניעת רעשים – בגלל שהמערכת הזו מאפשרת עיבוי צמחים, ככזו היא בקלות מפחיתה רעשים. ממש ככה. כאילו מי חשב עלזה, אבל זה חלק ממה שקורה עם המערכת הזו.

 

שאלות ותשובות

זה יציב? עמיד לרוחות?

אין יציב מזה 🙂 המערכת מקובעת לתקרה ולרצפה יחד.

 

איך משקים?

  • ע"י שימוש במערכת השקיה ממוחשבת.

יש בה משהו מיוחד? 

  • כן, מערכת ההשקיה מספקת מים לכל 'קטע' רק לפי צורך ולכן הניראות ובריאות הצמחיה תמיד מושלמים.

לאן יוצאים מי ההשקיה?

  • לצינור מרכזי שאוסף את מי ההשקיה לנקודת הניקוז הנמצאת במרפסת. לשאלכתם, אין נזילות מים על הרצפה. אגב כך, לכל אדנית/תיבה נקודת ניקוז נפרדת לצמצום תופעת ההמלחה.

ניתן להזמין במידות ובגדלים שונים? 

  • ברור : – )

צרו קשר עם חברת Woodbox של אילן ערב ותקבלו מענה לעוד שאלות שבוודאי יעלו לכם.

בהצלחה

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *