מרפסות ללא נקודת מים – הכירו פתרון זול ומועיל

0

פתרון השקיה זמין וזול

למרפסות ללא נקודת מים

בישראל המאה ה – 21  לצערי ולצער רבים עדיין נבנות מרפסות ללא נקודת מים! כן, יש דבר כזה והוא בעיקר מוזר לי לאו דווקא בהיבט של גינת המרפסת, אלה מהמקום הבסיסי יותר… לשטוף רצפה, ידיים, ריהוט גן,מעקות וכיו”ב.

ישנו מוצר שלדעתי נותן את הפתרון הקל, הזול והזמין ביותר הקיים בשוק וחשוב להכיר אותו, או יותר נכון להתקין אותו ואז ה’חלום’ של הקמת גינה במרפסת לא נגנז.

מים למרפסת ללא נקודת מים, הנה זה בא:

 

אין לכם נקודת מים במרפסת,

אבל בבית יש נכון?

יופי, לנקודת מים בתוך הבית נתחבר בלי לחצוב תחת הריצוף, בלי לקחת קבלן, בלי חפירות, בלי כלום. כמה מחברים אותם מיד אציג ואתם מסודרים.

לאביזר הבא קוראים ‘ברז זוויתן משולב למדיח’ / את האביזר הזה מחברים תחת כיור הנמצא קרוב למרפסת או חדר כביסה, או כל מקור מים אחר לפי ההנחיות הבאות:

 

הרעיון פשוט! כך גם המוצר והרכבתו אז אל דאגה. אם אתם בכל זאת “חוששים” מעניין ההרכבה, תמיד אפשר להזמין איש מקצוע או חבר/שכן עם ידיים ימניות. זה בוודאי יעלה הרבה פחות מחציבה, חפירות ופינוי הבית מיושביו 🙂

 

אוקיי, ואיך יגיעו המים למרפסת?

שאלה מעולה – המחבר המשולב שהרכבתם הופך בפועל לנקודת מים שתשרת את המרפסת לכל צורך. הרעיון הוא שאת גלגלת צינור הגינה הקומפקטית למרפסת (בתמונה) שלכם תוכלו לאחסן, או תחת הכיור או במרפסת.

בכל פעם שתצטרכו לשטוף או להשקות במרפסת, פשוט חברו את המחבר הירוק שבתמונה ב’קליק’ מהיר לברז המשולב ובא לציון ולצמחים גואל.

 

מרפסת ללא נקודת מים, אינה מהווה בשום מקרה חסם עבורכם להגשמת החולם הירוק. אם נקודת מים עליה חשבתם ובדקתם ומצאתם שהיא רחוקה מידי עבור גלגלת הצינור שבתמונה ( 10 מ’ אורכו) יש פתרון.


איפה רוכשים?

המוצרים הנ”ל נמכרים בהנחה  של 10% לקוראי האתר – יש להקיש קוד קופון אדנית לפני רכישה למימוש ההנחה.

גלגלת + צינור כפי שמוצגת התמונה ניתן לרכוש כאן 

אביזר מתאם תחת כיור ניתן לרכוש כאן


בנוסף,

כך תקימו גינה במרפסת ללא נקודת מים. במאמר הבא אני מציג אילו צמחים ואילו אדניות יתאימו לבניית גינה מהסוג הזה.

בהצלחה

אייל

תגובה

Your email address will not be published.