מדריך צמחיה חובה לכל מרפסת

0

קטלוג הצמחים של מלצר

מדריך צמחים חובה לכל חובב גינון

אני מרגיש שהגיע הזמן שאציג תמונה או שיקוף של המציאות. איך כל חובבי הגינון, אוהבי הצמחים ומריחי הפרחים באשר הם וגם אלו שאינם, משקיעים ים של זמן וממשיכים ללכת למשתלה לשאול “איזה צמח מתאים לי?” או מעלים שאלות בקבוצות החברתיות (בלי צירוף תמונה לשאלה כמובן) “איזה צמח מתאים למרפסת שלי?” או “יש לי גינה דרומית ומעוניין לכסות את הגדר, איזה צמח מתאים לי?” ואני שואל בחזרה ?Seriously

 

איזה צמח מתאים למרפסת? תפתחו קטלוג ותדעו תוך פחות מדקה – יש צורך שאסביר? תוכלו להציץ מקרוב ולראות כמה המידע מפורט על כל צמח.

 

רוצים לדעת איזה צמח מתאים לכם?

אל תסמכו רק על חכמת ההמונים

מדוע? כי ההמונים עונים לכם מתוך ניסיון אישי, אך חלקם לא ניסו אופציות נוספות אחרות ואף אינם יודעים מה עוד קיים, חלקם אף כלל לא ניסה, אלה רק ‘שמע ש… הצמח הזה והזה עשויים להתאים’ וחלקם באמת סופר דופר מקצועיים ואלופי עולם.

יופי, עכשיו איך תדעו מי מקצוען ומה נכון לכם? איך תדעו מי פוגע בול ומי לא? איך תדעו לסנן מה יעבוד ומה לא? אין לכם דרך אמתית לבדוק ונותרתם מבולבלים ולא פעם מתוסכלים.

לאחר שאתם שואלים שאלה אתאר לכם איך זה נראה מהצד ומה מתקבל כתוצאה מכך:

שאלתם במשתלה – נאמר שעכשיו לוקחים אתכם לסיור יד ביד במשתלה ומראים לכם מה יכול להתאים לדרישות שלכם. מבטיח, בוודאי אם זו לכם פעם ראשונה, אחרי 4 צמחים אתם לא זוכרים כלום ממה שאמרו לכם. לרוב תבחרו בפריחה יפה שראיתם או שצילמתם בזיכרונכם. אגב אני ממש מקווה שיצאתם למשתלה עם רשימת החובה.

שאלתם ברשתות החברתיות – קיבלתם 13,564 תשובות שאולי במקרה הטוב רק 3% נכונות וחצי מאותם 3% אולי יתאימו לכם.

משתלת מלצר

קיימת עשרות שנים והיא שם דבר בעולם הגינון בישראל – בנוסף היא מפיקה כבר למעלה מ 14 שנים את קטלוג הצמחים המפורט, המדויק, המונגש, הפשוט והיחיד למעשה.


לחיצה כאן ואתם מועברים לרכישת הקטלוג

הקישו קוד קופון ‘אדנית’ לפני רכישה כדי לממש הנחה


קטלוג הצמחים של מלצר הוא ספר ח ו  ב ה ! מבחינתי תנ”ך הצמחים, גם אם אתם רוכשים רק 10 שתילים בשנה כי יש לכם אדנית אחת.

אייל

תגובה

Your email address will not be published.