שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

דשא מלאכותי במרפסת

דשא מלאכותי במרפסת

עיצוב גינה במרפסת

עם דשא מלאכותי

עיצוב גינה במרפסת עם דשא מלאכותי הוא פשוט רעיון נהדר ולו רק בזכות העובדה שלמרחב הזה שנקרא מרפסת נכנס גוון ירוק נוסף ושאנו מצריך יותר מדי תחזוקה.

למען האמת, מעולם לא יצא לי לממש עיצוב גינה תוך שימוש בדשא סינטטי בגינות מרפסת אותן תכננתי, זאת משום שטעמי האישי מעט שונה בהקשר זה.

זה עדיין לא אומר שהמופע הסופי של דשא סינטטי משולב בתכנון וביצוע גינת המרפסת, אינו מחולל פלאים של ממש בניראות, באווירה ובאופי הגן שבחרתם להקים במרפסת.

רעיונות לעיצוב גינה במרפסת

תוך שימוש בדשא מלאכותי

באוסף התמונות הבאות שריכזתי מאתר Pinterest הנפלא, בחרתי דווקא להציג מרפסות בהן השימוש בדשא המלאכותי הוא חלקי, נגיעות, כיסוי פינות או אזורים מסוימים בלבד.

גם כאן זוהי בחירה הנשענת על טעמי האישי. אני יותר חובב שילובים מכיסוי שטח מלא, זה משאיר לעניות דעתי מרחב גדול יותר של "משחק" עם אלמנטים נוספים כמו צורות וצבעי אדניות, רעיונות מגניבים לריהוט ועוד..

 

מעיצוב לביצוע הלכה למעשה

אני שוב מתנצל מראש, אך מאחר ואין לי את הניסיון ו או הידע המקצועי ליישם או להמליץ כיצד להתקין, אילו הכנות נדרשות, או איזה דשא מלאכותי מתאים כאן, לא אוכל להציג את הנתונים הללו כאן.

לשם כך יש בעלי מקצוע מצויינים ללא ספק, נכון לכתיבת שורות אלו עליהם אינני נמנה בנישה זו. אך בכל זאת, כן חשוב היה לי להציג חומר למחשבה ותמונות לעורר באמצעותן השראה, כי בסופו של דבר לשם כך התכנסנו : -).

לסיום:

אחד היתרונות הגדולים של עיצוב גינה עם דשא מלאכותי כחלק מעיצוב גינה המרפסת, הוא יתרון הורדת הקרינה. לרוב, מרפסות מכילות גוונים בהירים אליהם תוסיפו קרינת שמש חזקה וקיבלתם סינוור לעיניים ולעיתים אף עודף קרינה לצמחיה. הדוון הירוק והמרקם של הדשא שוברים את העצמה והעומס שהיא מביאה עמה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *