חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

רשימת ספרי חובה לגנן החובב

רשימת ספרי חובה לגנן החובב

רשימת ספרי חובה

לגנן החובב

תראו, אני באמת ובתמים חושב שיש מקבץ ספרים שהם בגדר חובה לגנן vחובב, כלל לא משנה באיזו רמת גינון הוא נמצא. לחכמת ההמונים יש כח עצום וידע בלתי יתואר מחד, מאידך אנחנו במרבית הפעמים לא יודעים מי ענה לנו? והאם הוא מבין כמו שהוא או היא עונים, ולכן ישנם ספרים שהם סוג של 'עוגן', בסיס ל'אמת היחידה' בכל תחום.

בגינון לעתים קרובות כל בדל מידע או ניואנס שמשתנה משפיע או ישפיע על ההצלחה שלנו בגידול הצמחים שלנו, ולכן להחזיק כמה ספרי איכות מדוייקים ושאינם נשענים על חכמת ההמונים שאין דרך לבדוק את אמיתותה, לגישתי זה עניין הכרחי.

 

איפה ניתן למצוא את הספרים הללו?

לשמחתי ולשמחת כולנו, ישנו ארגון נפלא שפועל ללא הרף סביב השעון להשריש כאן תרבות גינון כבר עשרות שנים. שמו – ארגון לגננות ונוף בישראל

במקום שאני ארחיב על פעילות הארגון וחזונו, אל תתעצלו ולחצו על הקישור שצירפתי. כל מילה מיותרת. אשר לעניין הספרים אני מציע לכם קודם כל להכיר את מגוון ספרי הגינון וההדרכה ומתוכם בחרו מה שנכון לכם.

קישור לרשימת ספרי גינון חובה

 

 

לא רק ספרים

נכון, לא רק ספרים, ארגון לגננות ונוף בישראל בונה מפתח ומקיים קורסים לגנן החובב בכל רחבי הארץ. בקישור הבא תמצאו את מגוון הקורסים ופרטי קשר לעדכונים.

קישור לרשימת קורסים לגנן החובב. גם כאן, תנו הצצה ותירשמו לקורס שמתאים לכם. אתם יכולים לקרוא טונות של חומר, להתייעץ איתי כאן או בקבוצה, אבל בסופו של דבר, קורס או שניים, מה שנקרא  Hands on יעשו לכם הבדל עצום. 

נסו

בהצלחה

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *