חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

תריס אדנית – אתם חייבים לראות את הפריט המשמח הזה –

תריס אדנית – אתם חייבים לראות את הפריט המשמח הזה –

תריס אדנית?

כן, יש דבר כזה

אם יש משהו שאני אוהב בעולם הגינון, במיוחד בגינות מרפסת. זה המפגש הכמעט אין סופי, עם מוצרים מדהימים, מדליקים, מגניבים ומשמחים בהם אני נתקל לאורך הדרך. הפעם נתקלתי במוצר הבא והוא פשוט העלה חיוך על פניי שהחזיק הרבה זמן.

פשוט ומשמח – כל מילה נוספת מיותרת

בעיקר גורמים לי אושר המפגשים עם היוצרים, היזמים שמפתחים רעינות ללא הרף. אנשים פשוט מקסימים וכנראה שרק אנשים מקסימים מצליחים להפיק תחת ידם פריטים כמו שכבר תראו.

יוצרת כזו, מקסימה, מוכשרת ומלאת רעיונות ויכולות לפתח אותם, שמה ליאורי אלון.


קצת על הכישרון שמאחורי תריס אדנית

ומוצרים רבים נוספים

ליאורי למדה עיצוב פנים ובמרוצת השנים השתתפתה בקורסים מקצועיים מגוונים ביניהם סדנאות רסטורציה אצל המומחים בארץ וכן סדנת אומן בפירנצה. ליאורי תמיד מחפשת את הפרטים שעדיין קיימים בבתים הישנים, מסתובבת בשוקי הפשפשים בארץ ובעולם, פוגשת באספנים, מלקטת את הפרטים ומביאה אותם לסטודיו שלה. שם בעצם מתחיל הקסם להתרחש והפריטים מקבלים חיים חדשים. עד כאן על ליאורי, בינתיים נמשיך עם הפריט המשמח 'תריס אדנית' ויתרונותיו.


תריס אדנית

פריט שייאלץ אתכם לעסוק בגינון

תראו, תמיד אפשר להניח בכניסה לבית או על רצפת המרפסת, אדנית עם כמה עציצי גרניום או פטוניות. כולם יודעים וכולם עושים,

אבל, אפשר גם להניח את אותם עציצים פורחים בתוך הפריט המשמח הזה שנקרא 'תריס אדנית' ולפתע כל הכניסה לבית או הקיר, או המחיצה או הגדר עליהן בחרתם לתלות את ה 'תריס אדנית' נראים אחרת לגמריי.

כשהראתי את הפריט לאישתי ולבנות שלנו (18 + 15) מיד החל הדיון הבא: 'איפה לתלות את היופי הזה'? ו 'אבא נו סע למשתלה ותביא כמה עציצים פורחים..' נו נו ברור שאני : – )

בכל מקרה השיח הזה לכשעצמו אמר הכל על המוצר ועל הרעיון. על כל פנים, מדוע תריס אדנית ייאלץ אתכם לגנן? כמו אישתי ובנותיי, מיד תרצו לתלות ולהביא צמחים להשלמת ה Look

 

גינה מתחלפת

רעיון פשוט גאוני

יש עוד נקודה – מאחר והמדף המיועד לעציצים צר באופן יחסי ולהכניס לתוכו אדנית זה טיפה מאתגר, בגלל המידות. או אז הרווחנו בגדול וכשאני חושב על זה, זה פשוט גאוני.

נאמר שתליתם את התריס בכניסה לבית? או במרפסת על עמוד, קיר או מחיצה? ואחת לשבועיים שלשה אתם מחליפים 2 – 3 עציצים פורחים בתריס אדנית? תחשבו כמה מגניב זה בעצם?!

בעצם ה 'תריס אדנית' שלכם, הוא תמונה מתחלפת ותחנת מעבר לאדניות המרפסת שלכם. הרי עלות השתילים זניחה לחלוטין, יותר מזר פרחים הביתה בוודאות, אם עושים השוואה.

בכל כמה שבועות תחלפו במשתלה, קחו אתכם 2 – 3  עציצים פורחים שטרם היו אצלכם ופשוט הניחו אותם על המדף של התריס. את אלו שהיו שם קודם לכן, שתלו באחת האדניות שלכם בגינה וכך הלאה…

במקום לחפש אדנית בגודל המתאים, לשתול בתוכה, להשקות אותה וכו'.. צרו תמונה פורחת צבעונית וריחנית שמתחלפת.

 

תריס אדנית

פרקטיקה

הפריט מגיע עם 'אזניים' סמויות לתליה קלה ופשוטה.

  • עשוי עץ מלא
  • צבוע בצבע אקרילי
  • מראה בעל גימור משוייף
  • מצופה לכה על בסיס שמן המתאימה לתנאי פנים וחוץ.

ניתן להזמין במידות ובצבעים שונים בקישור הבא


ויש גם את הפריט הקסום והפרקטי הזה, לחיצה על התמונה תביא אתכם לגלריה קסומה ואוסף היצירות של ליאורי מהסטודיו שלה, שמו Touch&Wood.


אם גם לכם יש מוצר גינון מדליק או חדשני ובא לכם שאבחן אותו, השאירו לי פרטים בדוא"ל Eyal@adanit.co.il

בהצלחה

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *