חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

המלצה שלי לתערובות שתילה

המלצה שלי לתערובות שתילה

 דשנית

שם נרדף למצעי גידול לאדניות ועציצים

אז כפי שהבטחתי כבר לפני כמה חודשים, אני מתחיל לקיים בחינת מוצרים שכל ייעודם הוא גינות מרפסת. הפעם בחרתי להתחיל ממה שרובנו נוטים להתעלם ממנו , מצע הגידול או תערובת השתילה בה נשתול את הצמחים שלנו.

זה הלוגו אותו עליכם לחפש במשתלות.

אבל רגע לפני שאני מדבר על מצעי הגידול של דשנית, מי שקצת מכיר אותי יודע שמעבר לאיכות המוצר והשירות, הדברים שמנחים אותי בבחירת מוצרים ובכלל הוא בראש ובראשונה האנשים.

 

הכל זה אנשים

אני נוטה ללכת שבי אחרי ה אנשים, כי בסוף הכל זה אנשים, ומאחר ואני (גילוי נאות) מכיר אישית את עמיר נחשון, הבעלים של דשנית כבר למעלה מ 25 שנה, (כן כן 25 שנים שאנחנו מפשילים שרוולים יחד ומזיעים כל אחד בתחומו) אני חש חובה לפרגן לאישיות בראש ובראשונה.

מכאן לגשת לדשנית המקצועית, לי זה די ברור שרק אנשים משפחתיים, אכפתיים, מלח הארץ בכל פרמטר, רק אלו יכולים להוציא תחת ידם מוצרים שכל מטרתם היא שביעות רצון משתמש הקצה. כן כן, אתם ואני.

ממצעי שתילה דרך קומפוסט, הומוס תולעים וכל מה שחובב צמחים יכול לחלום עליו, הכל תחת קורת גג אחת.

רק תשוקה יכולה להצמיח כזו מקצועיות, כזו הבנה וכאלו מוצרים. אני לא מכיר נוסחה אחרת שיכולה להחזיק כל כך הרבה שנים ותוך כדי כך רק להשתפר ולשאוף למצוינות.

פעם בעתיד כשעמיר (עמיר נו?) יקים מרכז מבקרים, הקהל יבין סוף סוף כמה משאבים ואין ספור מחקרים ונסיונות מושקעים בפיתוח ושיפור מצעי גידול, דשנים למיניהם ועוד… שרק ישפרו את התוצאות להם כולנו חובבי הצמחים מיחלים.

חשוב שתקראו

אנחנו יכולים לבחור את האדניות הכי טובות, הצמחים הכי טובים ולדשן 3 פעמים ביום, אבל בסוף מה שייקבע זה באיזה מצע שתילה בחרנו לגדל את הצמחים. משתילים קטנים עד עצי ענק.

מצעי גידול הם הבסיס, העתיד של הצמח, לכן איכות מצעי השתילה חייבת להיות שיקול מרכזי בבואכם לתכנן או להקים גינה במיכלי שתילה באשר הם.

גילוי נאות נוסף, אני משתמש כבר 25 שנים במוצרים של דשנית ומקיים עם עמיר אין ספור שיחות על מה ואיך לשפר, ואילו תובנות מגיעות מהשטח והאיש תמיד זמין וקשוב סביב השעון לכל עניין ומגיב מיד. כמה כאלו עוד יש כיום בשוק? חלום! וזו זכות גדולה לנו כצרכנים לדעת מי ומה עומדים מאחורי המותג.

 

בפוסט הבא תמצאו הנחיות כיצד לבחור תערובות שתילה? מה נכון לכם? מה עדיף לא לעשות ועוד.. הכל על תערובות שתילה להצלחת האדניות שלכם.

שלכם

אייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *