חיפוש
שיחת ייעוץ למרפסת

כך תחסכו אלפי שקלים בעיצוב המרפסת

שיחת ייעוץ חובה לבעלי מרפסות ריקות

יש לכם מוצר שמיועד לחובבי הגינון הביתי וזקוקים לחוות דעת מקצועית?

יש לכם מוצר שמיועד לחובבי הגינון הביתי וזקוקים לחוות דעת מקצועית?

בחינת מוצרים בגינון

אתם תבחרו מוצר – אני אבחן אותו ואכתוב עליו

כשאני כותב 'בחינת מוצרים בגינון', אני חייב לדייק! אין מדובר בכלי גינון מכאנים או ציוד גינון כבד, אני מדבר על מוצרים הפונים או המיועדים לקהל הפרטי חובב הגינון במיוחד במרחב האורבני.

עולם הציוד לגינון ביתי כגון מזמרות, כפות שתילה, אביזרי השקיה ביתיים, משפכים או אדניות חדשניות ועציצים הוא עולם בפני עצמו שמטרתו לתת מענה לצורך העולה מצד חובבי גינון ביתי.

אם לקחת את כישורי הכתיבה אותם גיליתי שיש לי לפני מס' שנים, את ההיכרות המעמיקה עם הצרכים של הקהל חובב הגינון הביתי עמו אני בא במגע למעלה מ – 25 שנים + הניסיון בפיתוח מוצרי גינון בארץ ובחו"ל.

אני יוצא מנק' הנחה שהשילוש הזה מייצר ערך עצום לחברות ולגופים המעוניינים לבחון דברים כמו:

  • יבוא מוצרים חדשים לארץ
  • החדרת מוצרים לשוק המקומי
  • לפתח מוצר חדש

 

 

בחינת מוצרים בגינון

איך זה עובד?

די פשוט למען האמת. אתם יוצרים קשר, מספרים לי במה מדובר ומשם אני אשאל מס' שאלות כדי לראות האם אכן אני יכול ויודע לספק ערך לצרכים שהגדרתם.

במידה ואכן יש לי איך להועיל או שאני מוצא שהמוצר אכן בעל ערך לקהל היעד, נתאם פגישה ויחד נחשוב מה נכון לעשות מכאן והלאה ובעיקר איך לעשות זאת.

דוגמה לכך תוכלו לראות בחוות דעת שכתבתי על מערכת השקיה למרפסות של חברת גלקון או מאמר על איך לבחור מזמרה.

אם יש לכם מחשבות על ייבוא של מוצר חדש, פיתוח והחדרה של מוצר חדש לשוק המקומי,  סטארט אפ בתחום שפיתחה מוצר חדש, או אפילו בא לכם לקדם מוצר קיים? אשמח לשבת אתכם ולראות איך ניתן לסייע לכם במאמצי השיווק.

בחינת מוצרים בגינון היא מצד אחד Fun אדיר ומצד שני אחריות מאד גדולה. יש צורך לראות מוצר דרך עיניי הלקוח וצרכיו ולשם בדיוק אני יודע להיכנס.

בנוסף, תוכלו לעשות שימוש באתר שלי ובקהילת מרפסות הגדולה אותה אני מוביל כפלטפורמה לפרסום או אפילו ליצור קבוצת מיקוד למוצר או לשירות שאתם מעוניינים לקדם או לפתח.

 

 

אם עניתי על כל אלו וזה הצורך שלכם?

מלאו הטופס ונדבר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *